II edycja

Concept Weddings 2 – Industrialne wesele

Edycja jesienna powstała z próśb wystawców i częstych zapytań klientów. Czuliśmy, że ciągle jest potrzeba organizacji tego typu wydarzeń. W Polsce pomału pojawiały się takie targi w kolejnych miastach, a my myśleliśmy już nad drugą edycją.

Wszyscy troje pracujemy w branży ślubnej, sezon był dla nas wszystkich intensywny, ale nie mogliśmy zrezygnować z Concept Weddings tylko dlatego, że byliśmy zmęczeni po sezonie. W naszym słowniku takiego słowa jak zmęczenie nie ma od lat.

Krzywy Komin był naturalnym wyborem, zgłosiły się nowe firmy, wrócili dawni wystawcy. Za cel przyjęliśmy sobie pokazać parom młodym, że surowe, industrialne wesela, ale też wesela zimowe są piękne i ciągle jeszcze nieodkryte.

Stoiska naszych wystawców przenosiły wszystkich do świata magii, świąt, piękna.

Cudowne były rozmowy z parami młodymi, które uciekają od kiczu, szukają indywidualnego podejścia do klienta, mają swoją wizję wesela. Cieszyło nas, gdy widzieliśmy wystawców umawiających się na sesje, wymieniających się wizytówkami, odsyłających sobie klientów.

Ilość osób odwiedzających przerosła nasze najśmielsze oczekiwania, Krzywy Komin zrobił się dla nas za mały, wiedzieliśmy, że jeśli chcemy kontynuować projekt, będziemy musieli zmienić miejsce.