Naklejki na alkohol weselny – jak wybrać idealną sentencję?

Naklejki na alkohol weselny to z pozoru drobny dodatek, który jednak ma duży wpływ na całościowy odbiór przyjęcia ślubnego. Dlatego wiele par przykłada dużą uwagę do zaprojektowania ładnych i spersonalizowanych naklejek, a idealna naklejka na alkohol powinna zawierać dopasowaną do okoliczności sentencję. Zatem jak wybrać naklejki na alkohol weselny i co na nich umieścić?

Naklejki na alkohol weselny – sentencje miłosne

Wiele osób na alkoholowych naklejkach umieszcza po prostu krótkie sentencje miłosne, które dobrze odzwierciedlają historię ich związku. Takie teksty mogą nawiązywać też do nierozerwalności małżeństwa lub przeznaczenia, które połączyło młodą parę. 

Jeśli ciężko nam będzie zdecydować się na jedną sentencję lub cytat, możemy wybrać ich kilka i rozmieścić losowo na wybranych butelkach. Dobrym pomysłem będzie także umieszczenie odmiennych sentencji w zależności od rodzaju serwowanego alkoholu. Wówczas inny napis może się znaleźć na wódce, inny na winie, a jeszcze inny na likierach, czy whisky. 

Naklejki na alkohol weselny – sentencje w formie toastu

Każde udane przyjęcie weselne składa się z wielu toastów za młodą parę oraz ich szczęście i powodzenie. Dlatego niektórzy decydują się, aby napisami na ich alkoholowych naklejkach weselnych były różnego rodzaju ciekawe toasty. Przy czym takie toasty mogą się też odnosić do konkretnych gości. Obecnie popularne są na przykład toasty kierowane bezpośrednio do teściowej, teścia, świadków, rodziców chrzestnych lub do przyjaciół, czy rodzeństwa. 

W przypadku naklejek na alkohol z toastami ważne, by odpowiednio rozstawić alkohol na stołach, żeby na przykład rodzice nie dostali wódki z toastem dla teściów. 

Naklejki na alkohol weselny – wesołe sentencje

Teksty na naklejkach mogą być też humorystyczne, dzięki czemu będą stanowiły kolejną ciekawą weselną atrakcję. Ponadto zabawne teksty umieszczone na alkoholowych naklejkach mogą nie tylko wywołać uśmiech na twarzy gości, ale i skutecznie aktywizować ich do czynnego udziału w przyjęciu. Dlatego takie sentencje często nawiązują do tańców i zabawy, a jednocześnie mają zachęcać uczestników przyjęcia do udania się na parkiet.

Wybierając zabawne sentencje na alkoholowe naklejki, warto również postawić na ich różnorodność, będzie to bowiem kolejny interesujący akcent na weselu.

Naklejki na alkohol weselny – sentencje inspirowane filmem lub muzyką

Jeśli motywem przewodnim wesela jest konkretny film lub serial, to aby zachować spójność przekazu warto zamieścić na alkoholowych naklejkach sentencje z ulubionych filmowych scen, czy powiedzonka głównych bohaterów. Napisy na naklejkach mogą być także inspirowane twórczością preferowanego przez młodą parę wykonawcy muzycznego, a także nawiązywać do książek, czy nawet komiksów. Dobrą alternatywą będą także napisy na alkoholowych naklejkach związane z zainteresowaniami młodej pary.

Podsumowując, wybór możliwych sentencji na alkoholowe naklejki jest naprawdę ogromny. Dlatego w zależności od charakteru, jaki ma mieć dane przyjęcie, możemy dowolnie wybierać spośród wielu ciekawych i oryginalnych sentencji, które skutecznie wzruszą, rozbawią i przede wszystkim zaktywizują naszych gości.