Herbata w prezencie dla gości weselnych to hit!

Wręczanie gościom weselnym prezentów jest obecnie coraz częściej praktykowane, ponieważ dzięki nim można wyrazić swoje podziękowanie za wspólnie spędzony czas w trakcie świętowania. Do dyspozycji jest wiele typów podarunków dla gości, ale tutaj chcemy zająć się jednym z ostatnich hitów, a mianowicie herbatkami weselnymi. Co warto o nich wiedzieć?

Co to jest?

Pod pojęciem herbatki dla gości weselnych znajduje się rodzaj podarunku w formie herbaty, który przeznaczony jest do podarowania zaproszonym na wesele gościom, aby wyrazić swoją wdzięczność za przybycie.

Producenci tego typu upominków oferują je obecnie w wielu wariantach, ale najczęściej mają one formę niewielkich buteleczek, torebek albo rożków, do których wsypana jest herbata liściasta w wybranym wariancie, a także uzupełniona jest ona o ozdobny bilecik albo etykietę – dedykację z podziękowaniami od Pary Młodej.

Dlaczego warto się na nią zdecydować?

Wybór herbaty jako prezentu dla gości weselnych ma wiele zalet, co spowodowało, że obecnie takie podarunki wybierane są bardzo często. Jakie są główne zalety tego rodzaju podarunku?

– Herbatki są praktyczne, ponieważ można przygotować z nich wyśmienity napar,

– Doskonale nadają się do stworzenia upominku w duchu zero waste lub less waste,

– Wielorazowe opakowania, na przykład szklane buteleczki, można wykorzystać ponownie,

– Mają efektowny wygląd, natychmiast przyciągają uwagę,

– Dzięki personalizacji uzyskują indywidualny i unikatowy charakter,

– Można kupić je w przystępnych cenach,

– Nadają się do personalizacji dzięki dołączonym bilecikom albo etykietom.

Jaki rodzaj wybrać?

Producenci tego typu upominków mogą zaoferować je klientom w wielu wariantach, między innymi można zdecydować się na herbaty czarne oraz herbaty zielone, także aromatyzowane, czyli dodawane są do nich wtedy różne dodatki, na przykład płatki kwiatów, suszone owoce czy przyprawy.

Dobór jest w tym przypadku kwestią indywidualną, dlatego warto porównać propozycje producentów i wybrać herbatę, która może mieć najlepszy smak, ale warto wskazać, że można zamówić różne rodzaje herbat, co pozwala gościom na porównanie ich zapachów i wybranie tych najlepszych dla nich.

Jak ją spersonalizować?

Personalizacja upominków tego typu odbywa się z wykorzystaniem dołączonych bilecików albo etykiet umieszczanych bezpośrednio na upominku, co powoduje, że może on uzyskać unikatowy charakter.

Aby przeprowadzić personalizację tego typu podarunku, wystarczy tylko przekazać do firmy zajmującej się przygotowywaniem herbatek dla gości weselnych informacji o wybranym wzorze oraz o informacjach, jakie mają znaleźć się na nadruku.

Gdzie można ją zamówić?

Zamówienie na podarunki tego typu jest możliwe za pośrednictwem internetu w firmach specjalizujących się w sprzedaży upominków tego rodzaju oraz produktów przeznaczonych na śluby i wesela.

Jakie są ceny?

Ceny związane z zakupieniem herbatek przeznaczonych na upominki dla gości wcale nie są wysokie i najczęściej trzeba przeznaczyć na nie od około 4 do 5 złotych za sztukę w zależności od ich rodzaju, pojemności opakowania oraz od wybranej firmy.